Szkolenie dla trenerów

Dzisiaj pierwszy dzień szkolenia „Train the Trainers”, czyli szkolenia jakie zespół trenerów w mojej firmie przygotował dla tych, którzy wyrazili chęć prowadzenia szkoleń dla swoich kolegów. Jako że ja zaproponowałem dwa moduły (które na dodatek zostały przyjęte) – „Wprowadzenie do użyteczności” i „Wprowadzenie do User Experience”, trafiłem na listę osób do przeszkolenia i dzisiaj mogłem się szkolić.

Ciekawe uczucie, sporo całkiem fajnych informacji, które mam nadzieję wykorzystać w swoich kolejnych prezentacjach/szkoleniach. Przede wszystkim całość bardzo mi się ustrukturyzowała i jest teraz pewną dość poukładaną teorią. Czy będę w stanie z niej skorzystać, zobaczę wkrótce. Pewnie najbliższa okazja pojawi się za 2-3 tygodnie, kiedy będę prowadził prezentację w której będę zachęcał do podejścia propagowanego przez Billa Buxtona w Sketching User Experience.

Na jutro mam przygotować 15 minutowe wystąpienie z elementami prezentacji, dyskusji i ćwiczeń praktycznych. Jeszcze nie wiem co zrobię (pomysłów jest kilka), ale zaraz muszę brać się do pracy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *